Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


KARTON Canta NERELERDE KULLANILIR
Karton Cantalar ozellikle kuyumcular, takicilar, hediyelik esya Magazalari, optik, giyim, kozmetik, saat, fuar ve tanitim gibi baslica sektorlerde kullanilmaktadir

KARTON Canta NEDEN ONEMLIDIR.
 
Firmalardan alisveris yapan musteriler ozellikle tasarimlarini ve seklini begendikleri karton cantalari, surekli yaninda tasiyarak firmalarin reklamlarini yapmaktadir. Oyle ki o magazadan satin alinan urunlerin kalite noktasinda karton cantanin da etkili oldugu reklam ajanslari tarafindan sikla bahsedilmektedir. 
Hediyelik esyalar ozel gunlerde alinan hediyelerin en onemli sunum araci karton cantalardir. Gunumuzde arti karton cantalar firmalarin vazgecilmez taninabilir reklam araci olmasindan dolayi uretimi bolca yapilabilmekte ve fiyatlari da artik ucuz olabilmektedir.

KARTON Canta OZELLIKLERI

Karton çantada ki özellikleri başlıca kullanılan kâğıt, ip, baskı, ölçü ve özel bıçaklı tasarımlar olarak sayabiliriz. Genellikle KROME kâğıt ve Amerikan Bristol kâğıt kullanılmaktadır. İpler çantanın baskı rengine göre değişmekte olup ölçüler genellikle standarttır. Bunun sebebi firmaların yüksek maliyetli bıçak fiyatlarından kaçınmalarıdır. Çantalara renkli baskı yanında GOFRE, yaldız, lak, SELEFON gibi ilave baskılar yapılır. Karton çantalar reklam ajansları tarafından farklı tasarımlarda hazırlanabilmekte, istenilen tasarımlara uygun bıçaklar yapılabilmektedir. 

MAVİYEŞİLAJANS olarak İzmir de yılların vermiş olduğu birikim ve tecrübemizle kurumsal firmalara karton çanta çalışmaları, tasarımı, baskı ve hazırlama işlemlerini hızlı ve özenle yürütmekteyiz.