Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Tarihsiz Defterler

Defterler / çeşitleri / baskısı / 2017 tarihsiz defter /fiyatı / ajans / izmir

Promosyon sektörü 2017 yılında ajanda üzerindeki yoğunluğunu yavaş yavaş tarihsiz defterlere ve cep defterlerine kaydırmaya başladı. Ajandaların tarihli olması, ebatlarının büyük olması ve baskı tekniğinin hemen hepsinde aynı olması özellikle bayanlar açısından tercihte ikinci plana itilmelerine sebep olmuştur.

Promosyon defter çeşitlerimiz bu yıl çok daha fazla hale gelmiştir. A4 ebatın da, A5 ebatında, 16x21cm, 10x14cm, 9,5cmx14,5cm, 17cm x 24cm ebatlarında defterler mevcuttur. Bu defterler stoklarımızda hazır bulunan üzerinde değişiklik yapılamayan sadece baskı yapılabilen defterlerdir.

İç sayfaları tarihsiz, kalem takma yerleri olan promosyon defterler stoklarla sınırlıdır. Web sitemizde kodları ile beraber yazdığımız bu ürünlerimizi sipariş ederken stok durumunu mutlaka sorarak bilgi alınız.

Yine promosyon defter olarak, dış yüzü hazır iç baskısı bizin tarafımızdan sizin istediğiniz şekilde yapılabilen defterlerimiz mevcuttur. Bu defterlerimiz üretim defter olduğu için yapım süresi daha uzundur. Yetkili arkadaşlarımızdan termin süresi hakkında mutlaka bilgi alınız.

Deri tarihsiz defter ve küçük ajanda çeşitlerine sıcak baskı sitemi ile baskı yapılabilmektedir. Bu ürünler belli bir derecede ısıtılan klişenin ajanda üzerine baskı yapması ile o bölgenin yanmasını ve orada sizin bilgilerinizin çıkmasını sağlamaktadır. Ayrıca yeni çıkan teknolojilerle renkli baskı sistemi ile ajandalar üzerine tıpkı plastik kalemlerde olduğu gibi baskı yapılabilmektedir. Ancak bu baskı çeşidi sıcak baskıya göre şimdilik daha pahalıdır.

Bir başka tarihsiz defter üretimimiz ise özel üretilen defterlerdir. Promosyon defterler tamamen firmanıza özel olarak üretilmektedir. Dış kapaklar, kapak içleri ve iç sayfalar istediğiniz ebatta, istediğimiz baskıda, istediğiniz adette üretilebilmektedir.

Ancak bu ürünlerimizin özelliklerini belirtmeniz ve buna istinaden fiyat çıkarmamız gerekmektedir.

Yıl içerinde özenle üretilen tarihsiz defter izmir, promosyon defter olarak kullanılmaktadır. Tarihsiz defterlerde dijital baskı, sıcak baskı ve serifraf baskı tekniği ile beraber ofset baskı tekniğide kullanılmıştır. Tarihsiz defter ve ajanda promosyon sezonunda ve fuar zamanlarında en çok tercih edilen ürünlerdendir. Yıl içerisinde bitirilemeyen defterler ajandalar gibi çöpe atılmamakta, baskılı defter bir sonraki yılda tekrar kullanılmaktadır. İzmir tarihsiz defter, 2017 model tarihsiz defterler, promosyon defter ve cep defter olarak isimlendirilen bu defterleri İzmir ticaret merkezindeki iş yerimizde görebilirsiniz.

Yeni hayata geçirdiğimiz bir sistem ile Organizerler üzerine direk deriyi yakarak tek tek isim yazma işlemini kaldırarak, yine klişe ile yer hazırlanarak, müşterilerin isimleri metal bir etiket üzerine yazılmakta, yine bu etiket organizer üzerinde hazırlanan yere yerleştirilerek kişiselleştirilmektedir.

Böylece müşterinizin gözünde sizin ve firmanızın yeri bir başka olmaktadır. Yine tarihsiz ajanda dediğimiz diğer bir ajanda çeşidi vardir. Bu ajandalar genellikle daha küçük ve daha kibar hazırlanmakta, termo deriden çok şık bir şekilde tasarlanmakta, hepsinde olmamakla beraber bir çoğunda kalem yeri bulunmaktadır. Yine aynı sıcak baskı işlemi bu ajandalar üzerine uygulanmaktadır.

Mavi yeşil ajans olarak kurumsal firmanıza, kendi logo renginizde istediğiniz şekilde defterler üretmekteyiz. Yapışkanlı not defterleri, geri dönüşüm defterleri tarihsiz ajanda ve defterler hem stoklarımızda bol çeşitleri ile beraber mevcuttur. Hem de üretim yapılabilmektedir.