Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 


tasarım / kurumsal / kimlik / şirket / ajans / izmir 
Katalog tasarımını ajansımız bünyesinde 10 yıllık bilgi, birikim ve tecrübeli ekibimiz ile hazırlamaktayız. Sektörlere hakim bir kadromuzla, firma ile yapılan ön görüşmeler, sayfa sayısı, kullanılacak kağıt ve baskı malzemesi, ilave baskılar, özel baskılar, lak, gofre, vernik, yaldız, kabartma, pantone ve metalik renk seçimi gibi özel tasarım isteyen seçimler, ebat ve dizayn, kullanılacak konsept fotoğraflar gibi bir çok alanda ekibimizle beraber firmalara yardımcı olmaktayız.
Katalog tasarımı ve demo baskısını hazırlayarak firma yetkilileri ile son bir toplantı yaparak işlemleri gözden geçirmekte ve baskı için matbaada baskı ve sonrası kontrolleri yapmaktayız. Ekibimiz sektör gözetmeksizin tasarım ve görsel yerleştirme uzmanlığı yanı sıra metin yazarlığı da yapmaktadır. Katalog tasarımı baskısı bitmiş teslim olarak firmaya teslim edilmektedir. .


Sizler de kurumsal firmalar gibi kataloğunuz olsun istiyorsanız Mavi Yeşil Ajans uzman kadro ve yılların vermiş olduğu tecrübe ile sizlerin hizmetindedir. .