Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Anahtar Usb Bellek

ahşap bellek modelleri ampul flash bellek anahtar usb flash bellek anahtar görünümlü bellek modelleri usb flash bellek izmir deri kılıflı usb bellekler hazır flash bellek çeşitleri izmir flash bellek firması izmir flash bellek modelleri kapaklı usb bellekler özel yapım flash bellekler plastik anahtarlıklı bellek ucuz flash bellek çeşitleri usb bellek anahtar izmir deri usb flash bellek yeni moda flash bellekler

anahtar / usb / baskisi / metal / kapasite / ajans / izmir

Anahtar şeklinde üretilen usb flash bellekler en çok tercih edilen modeller arasındadır. Sitemizde bulunan modellerden de anlaşılacağı üzere oldukça fazla şekilde modelimiz olmasına rağmen istenilen adetler oluşturulması halinde size özel tasarımlar yapılabilmektedir.

2 gb, 4 gb, 8gb, 16gb, 32gb ve 64gb kapasiteli usb flash bellekler ithal edilmekte, şirket bilgileriniz yada tanıtım videolarınız isteğinize bağlı olarak bellek içerisine silinmez bir şekilde yüklenebilmektedir. .

Üzeri metal olan ürünlere lazer kazıma ile markalama yapılmaktadır. Ürünlerimiz sizlerden özel bir talep gelmemesi durumunda karton kutularda sizlere teslim edilmektedir..