Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Kurşun Kalemler

Kalem / kurşun / renkli / baskısı / tasarımı /fiyatı / ajans / izmir

Kurşun kalem promosyon dünyasında son yıllarda sıkça talep edilen ürün arasına girmeyi başarmıştır. Promosyon kurşun kalem çeşitlerimizle bu yılda sektörde sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.

Kurşun kalemler üzerine baskı yapılabilmekte, bu baskılar kalem ve baskı kalitesine göre çok iyi sonuçlar vermektedir. Kurşun kalemler özellikle dersaneler, etüt merkezleri, okullar, yurtlar, özel eğitim kurumları gibi kuruluşların yaptırdığı, yıl içerisinde kpss, teog, dgs, gibi bir çok deneme ve asıl sınavlar öncesi öğrencilere dağıtılan promosyon ürünlerdir.

Kalemler kalitelerine göre ve plastik, metal olarak birkaç çeşide ayrılmaktadır. Plastik kalemlerin fiyatı metal kalemlere daha uygundur. Üzerindeki baskı tasarımı iki kalem çeşidi içinde geçerlidir. Metal kalemlere lazer baskı plastik kalemlere tampon baskı ve renkli baskı tekniği ile baskı yapılabilmektedir. Lazer baskı kalemin kendi klips renginde çıkar. Tampon baskılarda ise tek tek renk baskısı yapılabilir. Ancak renk geçişleri yapılamaz. Bunu için özel baskılı makinalar vardır.

Yine yeni ürünlerimizden olan tohumlu kalem stoklarımıza girmiştir. Kalem ucunda bulunan tohumu diktiğiniz takdirde çiçek olarak büyümektedir. Burada maça her bir kalemin ağaçtan yapıldığı düşünülürse çevreye karşı duyarlı olmak ve tohum dikerek yetiştirilmesi durumunda ağaçların kıymetinin daha iyi bilinmesidir.

2016 promosyon Kurşun kalemlerimiz stoklarla sınırlıdır. Bir seferde yaptırdığınız ürünün devamının olup olmadığını stok durumunu mutlaka sorunuz. Size karşı daha iyi hizmet verebilmek için mutlaka bu işlemleri yapınız. Kurşun kalemlerde kalem traşı ile kesilerek ucu sivrilenen natürel dediğimiz modelle beraber, kalem ucu takılarak yazılan kalemlerde mevcuttur.

Kamu kuruluşları da promosyon kaleme önem vermektedir. Örneğin izmir büyükşehir belediyesi yada diğer izmir belediyeleri yada siyasi partiler miting, açılış gibi etkinlik düzenlediklerinde promosyon ucuz plastik kalem yaptırmaktadır. Ancak şirket ziyaretleri yada müşteri odaklı yapılan promosyonlarda metal kalemler tercih edilmektedir.

Mavi yeşil ajans 2016 model promosyon kurşun kalem satışını baskısını hazırlayarak İzmir içi adresine teslim etmektedir. Şehir dışındaki işletmelere kargo ile gönderim sağlanmaktadır. Kargo bedeli alıcıya aittir.

Promosyon kalem yaptırırken kalemin kalitesi dikkat edilmelidir. İlla ucuz diye paranızı çöpe atmamalısınız. İhtiyacınız olan miktarı yaptırmalı ve müşterinizin düzenli olarak kullanmasını sağlamalısınız. Yarın yaptırmış olduğunuz promosyon kalem müşterinizin elinde bozulur yada kırılırsa sizin için hiç de iyi düşünmeyecektir.

Kalem de baskı önemlidir. Çünkü siz baskınız kalıcı olsun diye para veriyorsunuz. Onun için yapılan baskının kalitesi önemlidir. Dolayısı ile baskıda kullanılan boya önemlidir. Baskıyı yapan firma önemlidir. Bütün bu olaylar sizin müşterilerinize karşı ne kadar kaliteli firmalarla çalıştığınızı göstermektedir.

Mavi Yeşil Ajans işte bu noktada devreye girerek izmir, manisa, aydın ,denizli ,İstanbul ,ankara ve türkiye’nin bütün şehir ve bölgelerine, yurt dışından ülkemize tatile gelen yada orada şirketi olan bütün firmalara promosyon kalem konusunda en iyi fikirleri vermekte, en güzel ve kurumsal baskıları en uygun fiyatlarla hazırlamakta ve türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapmaktadır.