Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

plastik Kalemler

Kalem / renkli / plastik / baskısı / tasarımı /fiyatı / ajans / izmir

Kalem promosyonun en önemli elemanlarındandır. Çünkü kalem yazma aracıdır. Sürekli bir şeyler karalayan insanların ellerindeki kalemle meşgul olmaları ve etrafındakilerinde o kalemin hareket etmesinden dolayı ona dikkat kesilmesi vazgeçilmezdir.

Bu yüzden kalem ve kaleme baskı çok önemlidir. Elinizdeki kalemin kalitesi iyi ise yada tasarımı farklı ise hemen dikkat çekmekte ve yanınızdaki kişi ‘’ şu kalemi bir dakika verirmisin’’ demektedir. İşte o elinizdeki kalem baskılı ise isteyerek ya da istemeyerek de olsa kalemi size veren kişinin firmasının reklamını yapmış olursunuz.

Kalemler kalitelerine göre ve plastik, metal olarak birkaç çeşide ayrılmaktadır. Plastik kalemlerin fiyatı metal kalemlere daha uygundur. Üzerindeki baskı tasarımı iki kalem çeşidi içinde geçerlidir. Metal kalemlere lazer baskı plastik kalemlere tampon baskı ve renkli baskı tekniği ile baskı yapılabilmektedir. Lazer baskı kalemin kendi klips renginde çıkar. Tampon baskılarda ise tek tek renk baskısı yapılabilir. Ancak renk geçişleri yapılamaz. Bunu için özel baskılı makinalar vardır.

Promosyonda hedef kitle belirlenmeli ve ona göre metal ve plastik kalem yapılmalıdır. Kampanya, tanıtım ve açılış gibi organizasyonlarda çok katılım olacağı için plastik kalemler yapılmaktadır.

Fuara katılan firmaların vazgeçilmez promosyonu olan kalem, fuarda dağıtılacak müşterinin şekline göre belirlenmelidir. Fuara gezmeye gelen var, promosyon almaya gelen var birde sizin müşteriniz olmak için gelen var. İşte bunları çok iyi ayırarak dağıtım yapılmalıdır.

Kamu kuruluşları da promosyon kaleme önem vermektedir. Örneğin izmir büyükşehir belediyesi yada diğer izmir belediyeleri yada siyasi partiler miting, açılış gibi etkinlik düzenlediklerinde promosyon ucuz plastik kalem yaptırmaktadır. Ancak şirket ziyaretleri yada müşteri odaklı yapılan promosyonlarda metal kalemler tercih edilmektedir.

Aynı kalem çeşidinin birden fazla renk seçeneği bulunmaktadır. Promiks kalem seçeneğini gibi. Kalemler önceden hazırlanmakta yada özel imal edilmektedir. Kalemlerde stoklu çalışılmaktadır. İstediğiniz zaman aynı kalemi bulamayabilirsiniz. Ancak en çok promosyon olarak dağıtılan kalemler genelde stoklarda fazla tutulmaktadır.

Promosyon kalem yaptırırken kalemin kalitesi dikkat edilmelidir. İlla ucuz diye paranızı çöpe atmamalısınız. İhtiyacınız olan miktarı yaptırmalı ve müşterinizin düzenli olarak kullanmasını sağlamalısınız. Yarın yaptırmış olduğunuz promosyon kalem müşterinizin elinde bozulur yada kırılırsa sizin için hiç de iyi düşünmeyecektir.

Kalem de baskı önemlidir. Çünkü siz baskınız kalıcı olsun diye para veriyorsunuz. Onun için yapılan baskının kalitesi önemlidir. Dolayısı ile baskıda kullanılan boya önemlidir. Baskıyı yapan firma önemlidir. Bütün bu olaylar sizin müşterilerinize karşı ne kadar kaliteli firmalarla çalıştığınızı göstermektedir.

Promosyon plastik kalem her sektörün müşterilerine dağıtmak üzere yaptırdığı kalemlerdir. Bunun nedeni fiyatlarının ucuz olması ve üzerinde baskı alanının olmasıdır.Promosyon plastik kalem 2016 modellerimiz web sitemize yüklenmiş ve kataloglarımızdaki yerlerini almıştır. Plastik kalemlere tampon baskı ile tek, iki ve üç renk baskı yapılmaktadır. Ama yeni teknoloji ile birlikte artık plastik kalemlere renkli baskı yapılabilmektedir. Böylece renklerin uyum sorunu ortadan kalkmıştır.

Plastik kalemler ithal ve yerli üretim olarak 2 çeşit olarak satılmaktadır. Yerli üretimler de ithal üretimlerde web sitemizde mevcuttur. www. Maviyesilajans.com web sitemize girerek buradan görselleri inceleyebilir, plastik kalemlerin baskılı ve boş hallerini görebilirsiniz. Promosyon plastik kalem çeşitlerimizden beğendiğiniz kaleme istediğiniz baskıyı yaptırabilirsiniz. Kalem rengine ve baskı rengine dikkat etmenizi tavsiye ederiz. Baskı renginiz koyu ise açık renkli plastik kalem, baskı renginiz açık ise koyu renkli kalemleri tercih ediniz. Grafik tasarım çalışması yapılarak logonuz ve baskı bilgilerinizi kalemin üzerine yazarak sizlere onay için mail göndermekteyiz. Bu maili dikkatlice incelemeli ve onay vermelisiniz.

İzmir içi araçlarımızla teslimat ücretsiz yapılmaktadır. İzmir dışına kargo ile gönderim yapılmakta ve bu gönderim bedeli alıcıya ait olmaktadır. Plastik kalemlerimiz stoklu ürün olduğu için sipariş geçmeden önce ise stok bilgisini ve teslim süresini mutlaka sorunuz. Plastik kalemlere uyguladığımız baskılar kolay kolay çıkmamaktadır. Kullanılan boya ve baskı kalitesi 1. Sınıf olup, son teknoloji makinalar kullanılmaktadır. Baskı fiyatını mutlaka sorarak sipariş veriniz.

Ülkemizde promosyon kavramı çok farklı ve yanlış anlaşılmakla beraber bu algı yavaş yavaş kırılmaktadır. Önemli olan bir şeyler yaptırıp dağıtmak değil, yaptırdığınız ürünün sizin reklamınız olduğunu ve kalitenizi yansıttığını bilmenizdir. Bir ürünü alırken sadece fiyatına bakmak önceden bazı hileleri kabul etmişsiniz demektir. Çünkü Dünya’da hiç kimse hiç kimse hiçbir ürünü daha kötü üretmeden daha ucuza satamaz.

İşte bu ilkelerle yola çıkan mavi yeşil ajans İzmir’de promosyon sektörünün öncü firmalarından olmayı başarmış, yüzlerce ürün ve binlerce çeşit promosyon ürünleri ile sizlere hizmet etmeyi sürdürmektedir. Tıpkı geçtiğimiz 12 yıl olduğu gibi…

Mavi Yeşil Ajans işte bu noktada devreye girerek izmir, manisa, aydın ,denizli ,İstanbul ,ankara ve türkiye’nin bütün şehir ve bölgelerine, yurt dışından ülkemize tatile gelen yada orada şirketi olan bütün firmalara promosyon kalem konusunda en iyi fikirleri vermekte, en güzel ve kurumsal baskıları en uygun fiyatlarla hazırlamakta ve türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapmaktadır.