Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

promosyon ve tanıtım kataloğu promosyon ve tanıtım kataloğu fiyat listesi

Katalog / promosyon / 2017 / promosyon ürünler / baskılı promosyon /fiyatı / ajans / izmir

2017 yılı promosyon dönemi resmen başladı. Mavi yeşil ajans olarak 2017 promosyon kataloğumuzu hazırladık ve web sitemize yükledik. 2017 promosyon kataloğumuzu web sitemizden indirebilirsiniz. Ülkemizin içinde bulunduğu bu zor koşullarda ekonomiyi canlı tutmak, müşterilerinizi hatırlamak, ve insanları mutlu etmek için yine biz promosyon firmaları sizler için yüzlerce ürün ve binlerce model hazırladık. Bu yılda sektörde sizlere hizmet etmeye devam edeceğiz.

2017 Yılının ülkemiz, milletimiz, sizin, müşterilerinizin ve bizim içi daha güzel daha mutlu ve huzurlu geçmesini diliyoruz. Mavi yeşil ajans olarak; 2017 model ajanda ve organizerlerimizde yeni modellerimiz stoklarımıza girdi. Baskı uygulanabilen tarihsiz defterlerde yine yüzlerce çeşit ürün stoklarımıza girmiş bulunmakta. 2017 promosyon kataloğumuzda birbirinde güzel ajanda, organizer ve defter modellerimizi bulabilirsiniz. İzmir başta olmak üzere promosyon ajanda izmir, promosyon organizer izmir, promosyon defter izmir ürünlerimizin satışını tüm Türkiye'de yapmaktayız. Promosyon kataloğumuzu www.maviyesilajans.com web sitemizden indirebilir,İzmir gıda çarşısı temsil plaza iş merkezindeki şirket adresimizden temin edebilirsiniz. Mavi yeşil ajans olarak bu yıl yine; promosyon ajanda, promosyon, metal kalem, promosyon kalem setleri, promosyon plastik kalem, promosyon kurşun kalem, promosyon defter, promosyon organizer, promosyon şemsiye, promosyon anahtarlık, promosyon saat, promosyon cep saati, promosyon rozet, promosyon usb flash bellek, promosyon powerbank, promsoyn oto kokusu, promosyon kupa bardak, promosyon termos, promosyon masa setleri, promosyon sümenler, promosyon metreler ve binlerce ürünle hizmetinizdeyiz.

Promosyon her firmanın ihtiyaç duyduğu, müşterilerini hatırlamasını sağlayan, marka değerini artıran en özel ürünlerdir. Önemli olan yapılacak promosyonun hedef kitlesine ulaşmasını sağlamaktır. Doğru firma, doğru promosyon, doğru hedef kitlesi sizin ve markanızın değerine değer katacaktır. İzmir promosyon olarak sizlere en iyi hizmeti vermek için canla başla çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Yapmış olduğu arge çalışmaları, yılların vermiş olduğu bilgi ve birikim ile sizlere daha iyi hizmet vermenin heyecanını yaşamaktayız. Promosyon ürünler izmir kaliteli ve hedef kkitlenize uygun ürünlerdir. Promosyon ajandalara sıcak baskı, kalemlere renkli baskı ve tampon baskı, diğer ürünlerimize serigrafi baskı tekniği ile en özel baskılar yapılmaktadır. İzmir reklam ajansları olan mavi yeşil ajans sizlere daha iyi hizmet sunmak için promosyon izmir olarak ürün kataloglarımızı web sitemizden görebilirsiniz.

Mavi Yeşil Ajans işte bu noktada devreye girerek izmir, manisa, aydın ,denizli ,İstanbul ,ankara ve türkiye’nin bütün şehir ve bölgelerine, yurt dışından ülkemize tatile gelen yada orada şirketi olan bütün firmalara promosyon konusunda en iyi fikirleri vermekte, en güzel ve kurumsal baskıları en uygun fiyatlarla hazırlamakta ve türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim yapmaktadır.