Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background
Slide background

 

Sanal Tur


360 Derece her tarafa, bulunduğunuz sıfır noktası da dâhil bakıp inceleyebileceğiniz hatta yakınlaştırıp

Uzaklaştırabileceğiniz bir çalışmadır. Bu çalışmada hem yüksek kalite hem de bir senaryo halinde sunum yapılabilme imkânı olması bu çalışmalara ilgiyi artırmıştır.

Bu çalışmayı çalıştırabilmek için indeks dosyasını çalıştırmanız gerekmektedir. Eğer flaş Player dosyası yüklü değil ise onu da yüklemeniz gerekecektir.Bu çalışmada harita üzerinde ki noktalara ya da görüntülerin içindeki ki oklara tıklayarak yada hiçbir şey yapmadan izleyerek tüm çalışmaları görebilmeniz mümkündür. Eğer çalışmada gerekirse ses, yazı, tanıtım gibi ilaveler de yapılabilmektedir. Google yada web haritaları üzerinde de bütünleşebilir. Bu çalışmalar arzu edildiğinde TV, ya da iz düşüm cihazlarında sunumlarda da kullanılabilmektedir.

Sanal tur; İleri teknolojili fotoğraf makinelerimiz ve balıkgözü objektiflerimiz ile mekânda belirlenen 0 noktasından 45 derecelik toplam 8 ayrı açı x 3 çekim alanı ile alınan görüntülerin, panoramik fotoğraflara çevrilerek, Bilgisayar ortamında işlenerek ortaya çıkar bir fotoğraf sanatıdır. Sanal tur Adından da anlaşılacağı gibi mekânları sanal olarak ayağımıza getiren, orda olmadığımız halde, ordaymışız gibi hissetmemizi sağlayan fotoğraflama çalışmasıdır.

Sanal tur uygulamalarının en çok talep gördüğü mekânlar;

- Oteller
- Restoranlar
- İnşaat firmaları
- Kültür merkezleri
- Düğün salonları
- Restorasyon Firmaları
- Müzeler
- Belediyeler
- Hava Limanları
- Tanıtım Firmaları
- Camiler
- Fabrikalar
- Fidanlıklar
- Hastaneler
- Konaklar
- Nikâh Sarayları
- Parklar
- Mesire Alanları
- Spor Tesisleri
- Tarihi Mekânlar